בשבילך

תהיי טיפשה. תצאי לים בחולצה לבנה והאמונה ששום דבר אינו רציני כפי שאת עושה אותו. תשמעי את השיר ששמעת כל הקיץ ותשירי את מילותיו לאנשים שצריכים לשמוע. תשאפי. תנשמי. תמלאי את הריאות עד הסוף, עד שהאוויר המלוח יטהר כל מסדרון עכור בליבך. תעצרי, זה בסדר לקחת זמן לעצמך לפעמים. המכוניות ימשיכו לנסוע ואת החדשות עדיין יפתחו בסיפורים המטרידים ביותר. זה בסדר. לכולנו יש עבודה לעשות.

תהיי טיפשה. תשכבי על החוף עד שהשמיים ירקמו עם הרגשות שלך והשמש תשאיר אותך לחלום. תראי אותה שוקעת מתחת לאופק, את האופן שבו היא מציתה את השמיים באש אך מופיעה במצלמה כעיגול מטושטש וחיוור. זכרי: יופי מרגישים עם הלב.

תהיי טיפשה. תיקחי סיכונים. תתחילי היום, גם אם שלישי נשמע הרבה פחות טוב מ"יום אחד". תתחילי היום. הלילה. שוקו חם דורש רק שלוש דקות להכין ולא מצריך שום ידע קולינרי מקדים. תפנקי את עצמך. תבטאי את עצמך. תפעלי לפי אינטואיציה גם אם הרגש מוביל אותך נגד כל היגיון.

תהיי טיפשה. תלכי לאיבוד, כי האמת היא שאף אחד מאיתנו גם ככה לא יודע מהי הדרך, וואלה, אם חיים רק פעם אחת אז למה לא לסלול את השביל בעצמך? תהיי את; כי זו מי שנולדת להיות. תשמעי שירי אהבה כשהחלון פתוח והירח מלא, ותכתבי את ההגדרה שלך ליופי גם אם היו הרבה שעשו זאת לפנייך. כן, אני יודע שקשה להיות מישהו בעולם של 8 מיליארד אנשים, אבל זכרי שכולנו שטים על אותה ספינת חלל בשכונות המרוחקות של הגלקסיה, ובסופו של יום גם משמעותם של האנשים החכמים ביותר היא אפסית. אז תהיי טיפשה.

נ.ב. בשבילי תמיד תהיי כל היקום.